Prace wykończeniowe

Witamy serdecznie na stronie poświeconej wykonczeniom.

Firma Dompol, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zapewnia Państwu domki rekreacyjne, domki mieszkalne oraz altany i budy o najwyższej jakości. Nieobce są nam również problemy dotyczące wykończeń, dlatego postanowilismy rozszerzyc naszą działalność. Dzięki naszej odpowiedzialności połączonej z nowatorskimi pomysłami umożliwiamy Państwu bogaty wybór naszych usług. Nasi fachowcy pomogą Wam przy fundamentach, instalacjach wodno-kanalizacyjnych, instalacjach elektrycznych, systemach kominowych, systemach rekuperacyjnych, montażach płyt gipsowych fermacell OSB, kafelkowaniu oraz pokryciach dachowych.

Przyjrzyjmy się bliżej naszej ofercie:

Fundamenty

Najważniejsze w życiu są odpowiednie podstawy życiowe czyli fundamenty. Dobry i profesjonalny start umożliwia nam rozwój i pozwala cieszyć się z zycia. Nasze domy, aby mogły nam słuzyć na lata również muszą posiadać solidne fundamenty. Zdając sobie z tego sprawe nasi ekspreci wykorzystują do budowy fundamentów tylko najlepsze materiały. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie połączone z nowinkami techniczymi nasze fundamenty zapewniają Państwu bezpieczeństwo i 100 % gwarancje. Szczególnie podchodzimy również ochrony waszych bliskich tak abyście mogli bezpiecznie wychowywać Wasze potomstwo zapewniając im solidne fundamenty życiowe. Nasze fundamenty otoczają opieką osoby na których najbardziej Ci zależy. Wykorzystaj nasza wiedzę dla siebie.

Istalacje wodno -kanalizacyjne

Chcesz w pełni cieszyć się z naszych domków, ale nie wiesz jak to zrobić? My mamy na to nie zawodny sposób. Zaopiekujemy się Twoimi problemami związanymi z instacją wodno-kanalizacyjną. Instalacje wodno - kanalizacyjne tworzone przez naszych ekspertów umożliwią Ci w szybki i wygodny sposob rozwiazanie problemów dotyczacych Twojego domu. Odpwiednie certyfikaty zapewniają Cię o naszej profesji. Tylko wykonane przez nas instalacje wodno-kanalizacyjne pozbęda Cię problemów związanych z tym tematem. Zaufaj specjalistom i wykorzystaj swój czas w przyjemniejszy sposób. Pozwól sobie na relaks podczas, gdy my będziemy zakładać dla ciebie instalacje wodno-kanalizacyjne.

Instalacje elektryczne

W dzisiejszych czasach prąd jest nieodłacznym elementem w naszych domach bez którego ciężko by było się obejść. Instalacje elektryczne są więc niezbędne do normalnego funkcjonowania urządzeń elektrycznych, które posiadamy. Każde instalacje powinny być odpowiednio wykonane tak, aby zapewnić nam bezpieczeństwo. Szczególnej uwagi poddajemy instalacje elektryczne. Zdając sobie sprawę z zagrożenia udostępniamy Państwu instalacje elektryczne o najwyższym stopniu bezpieczeństwa poświadczonym atestami. Jednoczesnie nasi pracownicy posiadają odpowiednie przeszkolenia BHP. W wyniku wielu lat doświadczeń wiemy w jaki sposób tworzyć instalacje elektryczne w sposób funkcjonalny i przyjazny w użytkowaniu.

Systemy kominowe

Jednym z ważniejszych elementów w naszych domach są sytemy kominowe. To dzięki nim jesteśmy w stanie w pełni cieszyć się z domowego ogniska. Specjalistyczne wykonanie systemów kominowych zapewnia nas o bezpieczeństwie użytkowania. Nie profesjonalne podejscie do montazu systemów kominowych może spowodowac zagrożenie. Zdając sobie z tego sprawę oferujemy Państwu usługi wykonywane przez specjalistów z najwyższej półki w tej dziedzinie. Ze względu na szeroki wybór wybralismy dla Państwa systemy kominowe o najwyższej jakości. Nie obcy nam jest również problem ochrony środowiska dlatego systemy kominowe polecane przez naszą firmę posiadają odpowiednie atesty.

Systemy rekuperacyjne

Systemy rekuperacyjne umożliwiają nowoczesną energooszczędną wentylację Twojego domu. Pozwól sobie na czyste powietrze w swoim domu. Wykorzystaj najnowocześniejsze osiągnięcia techniki jakimi są systemy rekuperacyjne. Ciesz się czystym powietrzem i oddychaj pełną piersią. Wykorzystaj systemy rekuperacyjne dla siebie i swoich bliskich. Poczuj mikroklimat w swoim domowym gniazdku, zaufaj specjalistom wybierz systemy rekuperacyjne.

Montaż płyt gipsowych fermacell OSB

Masz ochotę w szybki i wygodny sposób wyremontować swoje mieszkanie? Mamy na to nie zawodny sposób. Polecamy Państwu usługę taką jak montaż płyt gispowych fermacell OSB. W dzisiejszym okresie wolny czas od obowiazkow lest luksusem. Doceniając wartość Twojego czasu umożliwiamy montaż płyt gipsowych fermacell OSB pozwalając Ci na wypoczynek. Dbając o ochronę Twoją i Twoich bliskich polecamy montaż płyt gipsowych fermacell OSB przez znawców w tym temacie posiadających doświadczenie. Wybierając nasze usługi, czyli montaż płyt gispowych OSB zapewniasz sobie komfort o którym inni mogą tylko pomarzyć. Wykorzystanie profejsonalistów powoduje, że montaż płyt gipsowych OSB zaskoczy Cię estetyką wykonania.

Kafelkowanie

Kafelkowanie należy w dzisiejszych czasach do tradycyjnych usług remontowo-wykończeniowych. Dzięki ogromnemu wyborowi każdy z nas ma szanse na wybranie produktów odpowiadających naszemu gustowi. Wykonując kafelkowanie w naszych domach musimy być pewni efektu końcowego. Kafelkowanie dla nas to nie tylko praca, to nasza pasja dzięki której jesteśmy wstanie wspólnie z wami stworzyć funkcjonalne i eleganckie powierzchnie kafelkowe. Nasi specjalisci doradzą Ci w jaki sposób wykorzystać kafelkowanie tak abyś mógł cieszyć się wykończeniami przez lata. Dla nas jest ważne wasze dobro i to pod każdym względem dlatego kafelkowanie jest dziedziną udoskonalaną pod każdym względem.

Pokrycia dachowe

Dach jest niezbędny w każdym domu. Bardzo ważnym czynnikiem są przede wszystkim pokrycia dachowe. Odpowiednie wykorzystanie naszych usług umożliwa ochronę przed kaprysami natury. Pokrycia dachowe polecane przez naszą firmę są solidne i trwałe. Zależy nam również na estetycznym wyglądzie dlatego nasze pokrycia dachowe wykonywane są z najlepszych materiałów. Zapewnij sobie spokój i bezpieczeństwo , wybierz pokrycia dachowe z Dompol.